polologo

 
2012 Galleries 2013 Galleries 2014 Galleries 2015 Galleries

2016

 

RJ Polo May Challenge at Kirtlington

La Rosada/Deutche Bank v Snakebite

Radley v Stowe

0 to 40 at Cirencester

Final: Beaufort Blackhound v Limitless

Sub final: Aryana v Inglesham

Tyro Cup at Cirencester

Final: Foxcote Manor v Dawson Group

Sub final: Strategic Shipping v Poulton

WIP Ladies Tournament at Cirencester

Coxwell v A R Aesthetics

Seriously Cool Events v Fyfield Flyers

Final: New Forest Decibells v Foxcote

a'Brassard Trophy

Final: Barkmadbury v Foxcote

Plate: Los Chinos v Hascombe Stud

Gerald Balding Cup

Final: Chester/Stobart beat Coombe Place

Sub final: Renegade beat Apes Hill

Committee Cup

Final: Coxwell v Noon Giraffe

Sub final: Foxcote Manor v Syreford

Isa Trophy at Edgeworth

Mosaic v Marco Polo (Sat 4th June)

Queen's Cup

Final: Dubai v La Indiana

Bledisloe Warwickshire Cup

Black Bears v Britannia El Remanso

Ladies International

England v Argentina

Jerudong Trophy

Cirencester Park v Trewsbury

Apsley Cup

Final: Black Bears v Ferne Park

Queen Mother Trophy

La Rosada v Lodge Services
Snakebite v Trewsbury
Semi final: Beaufort Blackhound v Tayto
Sub semi final: Poulton v La Rosada

Friendly International at Brokenborough Wiltshire

England v Brazil

Gold Cup

Zacara v Apes Hill

Cirencester Ladies Tournament

Final: Coombe Place v Prestmo

Doug Brown Cup

Foxcote Yellow v Blenheim/Syreford
Final: Coxwell v Foxcote Yellow

RJ Polo 2 Goal

Final: Wodehouse Stud v Lutheridge

Humphrey Guiness Plate

Final: Neptune v Shibumi
Sub final: Apache v Noon Giraffe

Budgett Everett Trophy at Kirtlington

Final: Snakebite v Strategic
Sub final: CANI v La Golondrina

County Cup

Final: Poulton/Balvanera v Tayto
Sub final: Foxcote v Apes Hill

Jack Williams Cup

Final: Barkmadbury v Los Chinos

Arthur Lucas Cup at Beaufort

Final: Apes Hill v Juserini & Brooks
Metropolitan Cup: Poulton/Balvanera v Snakebite

Ponting Pot

Final: CANI v Senzalto
Jackbarrow Jug : Vampire Bats v Syreford
Copper Bowl: Hascombe Stud v Noon Giraffe

Kingscote Cup

Final: Supanova v Coxwell
Sub final: Snakebite v Noon Giraffe

Cheltenham Cup

Final: Beaufort Blackhound v Maiz Dulce

Sidebottom Trophy at Beaufort

Final: Santana v Balaclava

Gouldsmith Bowl

Final: Lodge Services v CANI

Associates Trophy

Final: Senzalto v Hascombe Stud

 

 

 

 

All photographs on this site are the copyright of T Reynolds and are available for purchase unless indicated otherwise.
Please contact Tom Reynolds on 07747 778998 or at
tomreynolds@polouk.co.uk